از شما مهربانان که با ما در امر حمایت و کمک رسانی به همنوعان نیازمند خود همراهی می کنید متشکریم و خواهشمندیم جهت انجام بهتر این امر خداپسندانه موارد زیر را در نظر داشته باشید:
  1. - موسسه خیریه عسکرالمهدی(عج) یک موسسه کاملا مردمی، غیر انتفاعی و غیر سیاسی بوده و با هدف کمک به همنوعان خود از سال 1380 با اخذ مجوز رسمی از نیروی انتظامی استان تهران با شماره ثبت 13184 فعالیت خود را شروع کرده است.
  2. - استفاده از محتویات این سایت، اعم از متن، عکس، صوت و ویدئو، فقط با ذکر منبع بلامانع است و کپی، پخش، استفاده یا انتشار هر یک از موارد مذکور بدون ذکر منبع ممنوع است. همچنین؛ هرگونه استفاده از نام، لوگو و لینک بدون کسب موافقت کتبی موسسه غیر قانونی بوده و قابل پیگرد قانونی می باشد.
  3. - تمامی اقدامات خیرخواهانه اعم از حقیقی و حقوقی، می بایست در قالب روش های اعلام شده از سوی موسسه خیریه عسکرالمهدی(عج) انجام گیرد و هرگونه فعالیت شخصی تبلیغاتی خارج از این چهار چوب بدون اخذ مجوز مکتوب و ارائه مجوزهای لازم از مراجع ذی صلاح جمهوری اسلامی ایران، غیر قانونی بوده و مورد پذیرش موسسه خیریه عسکرالمهدی(عج) نخواهد بود.
  4. - موسسه در هیچ صورت اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد مگر در صورت درخواست از سوی مراجع قضایی و با کسب مجوز از سوی آن نهاد.
  5. - کاربران هنگام واریز آنلاین ملزم می باشند اطلاعات صحیح و کامل خود را (مشخصات فردی، شماره تماس و ایمیل) در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات باعث اخلال در انجام عملکرد صحیح خیریه خواهد شد.
  6. - اگر در جریان پرداخت پول، ارتباط با شبکه قطع شود، وظیفه ی حل مشکلات احتمالی بر عهده ی بانک می باشد و هزینه ی کم شده از حساب، طبق قوانین بانکی به حساب مشتری برخواهد گشت. وب سایت موسسه خیریه عسکرالمهدی(عج) در این روند مسئولیتی ندارد ؛ چون این کار مستقیماً توسط بانک انجام گرفته؛ اما در تسهیل آن تلاش خواهد کرد.